Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 3
· Najnowszy użytkownik: Redaktor1

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Powitanie

Witamy na stronie Ochotniczej Straży Pożarnej w Sianowie.

NOWA STRONA

Nasza Jednostka OSP w Sianowie od dnia dzisiejszego posiada nową w pełni kompatybilną z urządzeniami mobilnymi stronę internetową współpracującą z systemami Android i IOS na którą serdecznie zapraszamy. https://ospsianow.wixsite.com/ospsianow


Życienia Bożonarodzeniowe


Wizyta przedszkolaków !

Dnia 27.10.2017r. naszą jednostkę odwiedziły dzieci z oddziałów przedszkolnych SP nr 1 w Sianowie. Spotkanie poprowadzili druhowie naszej jednostki.

Podczas spotkania dzieci dowiedziały się jak poprawnie zachować się w razie pożaru lub wypadku oraz jak poprawnie korzystać z numerów alarmowych.

W trakcie pogadanek dzieci mogły zapoznać się z wyposażeniem wozów bojowych straży pożarnej, ubiorem strażaka oraz usiąść wewnątrz pojazdu ratowniczego.

W trakcie trwania wycieczki dzieci zadawały przeróżne pytania, na które nasi druhowie udzielali wyczerpujących odpowiedzi.

🚒🚒🚒🚨

 

 Spotkanie Opłatkowe

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Sianowie zaprasza wszystkich druhów na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się 17.12.2017r o godzinie 17:00 w remizie OSP Sianów.

Pożegnanie Dh Władysława Świątkowskiego

Po raz ostatni zawyły dziś dla Ciebie syreny... 
Czuwaj, Druhu! 

 


Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 9.11.2017 pożegnaliśmy druha Władysława Świątkowskiego, który odszedł na wieczną służbę...


Wygenerowano w sekund: 0.04
129,120 unikalne wizyty